yükleniyor

Blog

Cpanel/WHM lisans ve fiyat değişikliği

cPanel, L.L.C. firmasının Oakley Capital tarafından satın alınmasıyla 27.06.2019 tarihinde Cpanel/WHM lisanslama modelinde ve mevcut fiyatlarda değişikliğe gitmiştir.Yeni lisanslamada her kullanıcı için aylık lisan... » İncele.

iphone için resimli mail kurulum sayfası

Değerli Belsa.net kullanıcılarımız,İphone akıllı telefonlar için resimli anlatım sayfamıza hoşgeldiniz.Aşağıdaki anlatılan ve yönlendirilen yapmanız gereken ayarlar ile kurulumuzu sorunsuz bir şekilde yapacaksınız.Tekrar söylemek iste... » İncele.

Outllook Resimli Mail Kurulum Anlatımı

Merhabalar,Değerli müşterimiz, tarafımızdan aldığınız web hosting hizmetlerin de aşağıda yapılan resimli anlatım sayfalarımız ile size yardımcı olacağız.Belsa.net olarak başka bir servis sağlayıcısı tarafından alınan hizmetler üzerin ... » İncele.

Alan adı , Domain Transferi Hakkında!

Domainin transfer edilebilmesi için aşağıdaki koşulların sağlanması gereklidir!Alan adı tescil edildikten sonra en az 60 gün geçmiş olmalı ve bitiş süresine 20 günden fazla zaman kalmış olmalıdır.(20 gün zorunlu değildir. ancak proble... » İncele.

Web Tasarım Fiyatları

Küreselleşen dünyada iletişim olmadan yaşayamayız, değil mi?İlk çağlardan beri süregelen bir sürü iletişim aracımız vardır.Yaşamın başladığı ilk zamanlar duman bu işlevi görürken, çağdaş hayatımızda artık internet bu görevi üstlenmiş ... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!