yükleniyor

Blog

.tr Alan Adları Belgesiz Kayıt Başlıyor

ODTÜ ve BTK arasında 21 Aralık 2018 tarihinde yapılan protokol ile ” .tr” Kayıt Otoritesi yetkisi Nic.TR’den, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)’na devredilmiştir. Bu devir ile yakın bir tarihte Nic.TR sistemi kapatılacak ve... » İncele.

Cpanel/WHM lisans ve fiyat değişikliği

cPanel, L.L.C. firmasının Oakley Capital tarafından satın alınmasıyla 27.06.2019 tarihinde Cpanel/WHM lisanslama modelinde ve mevcut fiyatlarda değişikliğe gitmiştir.Yeni lisanslamada her kullanıcı için aylık lisan... » İncele.

iphone için resimli mail kurulum sayfası

Değerli Belsa.net kullanıcılarımız,İphone akıllı telefonlar için resimli anlatım sayfamıza hoşgeldiniz.Aşağıdaki anlatılan ve yönlendirilen yapmanız gereken ayarlar ile kurulumuzu sorunsuz bir şekilde yapacaksınız.Tekrar söylemek iste... » İncele.

Outllook Resimli Mail Kurulum Anlatımı

Merhabalar,Değerli müşterimiz, tarafımızdan aldığınız web hosting hizmetlerin de aşağıda yapılan resimli anlatım sayfalarımız ile size yardımcı olacağız.Belsa.net olarak başka bir servis sağlayıcısı tarafından alınan hizmetler üzerin ... » İncele.

Alan adı , Domain Transferi Hakkında!

Domainin transfer edilebilmesi için aşağıdaki koşulların sağlanması gereklidir!Alan adı tescil edildikten sonra en az 60 gün geçmiş olmalı ve bitiş süresine 20 günden fazla zaman kalmış olmalıdır.(20 gün zorunlu değildir. ancak proble... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!