yükleniyor

Web Tasarım

Web Tasarım | İnternet sitesinin tamamının tasarlanmasıdır. Firmanın ihtiyacına göre hazırlanacak alanlar ve internet sitesinin dinamiğide göz önüne alınarak tasarım hazırlanmaya başlar.

Web tasarım genelde iki sayfa üzerinden hazırlanır. Ana sayfa ve içerik sayfaları. Karşılama ekranı’da dediğimiz web tasarım ana sayfası, genelde çok iyi tasarımlarla hazırlanır. Buradaki amaç siteye gelen ziyaretçiye güzel bir sayfa tasarımı sunmak, firma kariyerini yukarıda tutmak vs gibi konular için ana sayfa tasarımlarına çok önem verilir.

Web Tasarım

Fakat güzel tasarım yapalım derken, google önergelerini gözardı etmek web sitesinin tamamen amacından uzaklaşmasına aramalarda çıkmamasına neden olacaktır. Web tasarım yapanlar, web tasarımı yaparken özellikle bu konulara dikkat etmelidirler. Web tasarımcı ana sayfayı bitirdikten sonra açıklama sayfalarına gelirki burada web tararımcısı pek detay aramaz. İnternet sitesinin açıklama bölümlerinin yayınlanacağı alan olan açıklama sayfaları, her anlatıma göre değişiklik göstereceğinden bu sayfaları sitenin içeriğini yazan kişiler dolduracaklardır.

Kısaca web tasarım yapanlar web tasarımın genelini tasarlar ve internet sitesi html olacaksa önceden hazırlanan içeriği sayfalara yerleştirir. Yazılım dili ile web sitesi yapılacaksa kodlama yapan kişiye verir. Kodlama yapan web sitesinin kodlamasını bitirince web sitesi ya teslim edilir yada site içeriğini hazırlayacak olan kişiye verilir. İçerikler tamamlanırken seo konuları ile birlikte çalışılır. İçeriklerin yazımı bitince site teslim edilir.

Web Sitesi

Amacına tam olarak uyan bir kelime web sitesi. Web üzerinde birden fazla sayfası olan çalışmalara biz internet sitesi diyoruz. Web tasarım ajansı’na göre bir kaç sayfadan oluşan web sitesi, internet sayfaları olarak adlandırılabilir. Web sitesi yapan firmalar bu tarz web tasarımlarını ( web sitelerini ) firmanın hizmetlerini anlatmak veya ürünlerini tanıtmak amacıyla hazırlar. Firma, web sitesinde ürün veya hizmetlerini anlatmanın yanında çok kullanıcılı bir portal oluşturmak istiyorsa, Bu bize göre bir internet sitesi çalışmasıdır. Portal tarzı çalışmalara bir kaç örnek vermek gerekirse, www.sahibinden.com www.twitter.com gibi sosyal amaçlı veya bir sektör üzerinde yoğunlaşan internet siteleri web tasarım ajansları’na göre gerçekten internet siteleri sınıfına girer. Fakat ağırlık olarak internet sitelerinde aranan arama motorlarında çıkma, sayfanın hızlı açılması, sitenin güvenilir olması, içeriklerinin firma bilgilerini veya ürünlerini tam olarak yansıtması, internet sitelerinden beklenen durumların başındadır.

Web sitesi yapan firmalar konu üzerinde gerçekten uzman kişilerdir. Firmalara internet sitesi zorunluluğu getirilmiş olması aslında firmanın ticareti açısından çok olumlu sonuçlar oluşmasına sebeptir. Web sitesi yapanlar henüz okul çağında çocukların altından kalkamayacağı bir durumdur.


Hazır uygulama Scripti

Belsa.net Technology olarak,
Hazırlanmış script olarak lisanslı web paketleri sunulmaktadır.
Kurulumu tarafımız dan yapılmakta olup, maliyet açısından piyasaya göre ciddi rakamlar da kar edebilirsiniz.
Ugulamalar Türkçe paneli sayesin tüm sayfaları düzenleyebilme izni vermektedir.
Full seo uyumlu dur.
Ayrıntılar için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!