yükleniyor

Hakkımızda

Belsa.net Technology olarak tüm web ihtiyaçlarını ve yeniliklerini göz önünde bulundurarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Yenilenmeyi ve bu yeniliklerle önce den alt yapı çalışmaları ve belirli testler ile müşterilerimizin ve bayilerimizin zarar görmeden hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.
Müşterilerimizin arz ve talepleri doğrultusun da mevcut kapasitemizi yükseltmek ve ya geliştirmek ekip çalışmalarımız ile kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Belsa.net Technology olarak yurt dışı sunucularını tercih etmiyor ve milli alt yapımızı kullanarak 8 yıl dır hizmet vermeye devam etmekteyiz
Güvenilirliğin ve hizmet kalitesinin yüksek olması için çalışıp, ülkemiz de güçlü bir TÜRK markası olmak arzusu içerisindeyiz.

Toplam sahip olma maliyetlerini en aza indirgeyen ekonomik ve kaliteli ürün ve ihtiyaçlar yapısı ile Belsa.net Technology müşterilerini her açıdan düşünmektedir.
Satış öncesi ve satış sonrası tüm aşamalarda '' Profesyonel Hizmet '' prensibiyle yola çıkan Bels.anet Technology, her türlü yenilik ve gelişmeyi müşterilerine,
sunmayı ve paylaşmayı ilke edinmiştir.

'' BAŞARININ ZİRVEYE ÇIKMAK DEĞİL ZİRVEDE KALMAK '' olduğuna inanarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Amacımız siz değerli müşterilerimize huzurlu,güvenli ve kaliteli hizmetin çatısı altında barındırmaktır.

Belsa.net Technology bir '' TAZER MEDYA YAYINCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ '' çatısı altında hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!