yükleniyor

Fake Mail'lere Dikkat !

Merhabalar değerli kullanıcılarımız,

Son zamanlar da fake e-posta , fake mail gönderimi sayılarında bir yükselmenin olduğunu tespit etmiş durumdayız. Bu tarz e-Post'alar değerli kullanıcılarımızın aklını karıştırdığı gibi önem arz edecek mail alış verişler de büyük sıkıntılar çıkarmaktadır. Maalesef servis sağlayıcıları bu sahte mail durumlarına karşı şuan alabilmiş bir önlemi bulunmuyor.

Belsa.net Technology olarak
Biz hiç bir müşterimize kotanız doldu boşaltmak için linke tıklayınız, e-posta şifrenizin süresi doldu, şeklinde e-postalar kesinlikle göndermemekteyiz. Eğer böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsanız 7/24 WhatsApp hattımız üzerinden hemen iletişim kurabilirsiniz.


Fake Mail Nedir?
Fake Mail, bir kullanıcıya sahte e-posta adresi aracılığıyla mail göndermektir. Kullanıcılar bu sahte e-posta da istenilenleri yapar ise tüm bilgilerinizi ele geçirebilir. Bu konuda dikkatli olmanız önem arz etmektedir.

Örnek vermek gerekirse mesela;
Banka hesabınızın bulunduğu bir bankadan gelebilir. 
E-Devlet üzerinden gelebilir.
Çalıştığınız özel ve ya kamu şirketi üzerinden gelebilir.
Dijital para birimleri bitcoin vs (popüler) gelebilir.

Düşünsenize hiç bir işlem yapmadığınız halde maaş aldığınız banka dan şifrenizin süresi doldu diye mail geldi ne kadar inandırıcı olabilir? demeyin bankanın sayfasını aynı şekilde kopyalayabiliyorlar. Lütfen şifrelerinizi kimse ile paylaşmayınız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!